Strona główna Forum Logowanie 22 maja 2018, 21:27:01

serwis specjalny

SPRAWIEDLIWOŚĆ ZAWSZE ZWYCIĘŻA
Uczestnicy obozu potęga prasy za nawet najmniejsze spóźnienie otrzymują srogą karę jaką jest pisanie karnego felietonu. Pan Marek Nowak przyszedł na śniadanie o całe 14 minut za późno. Obozowicze postanowili wymierzyć mu sprawiedliwość - w efekcie czego nasz opiekun stworzył filmik. Możemy obejrzeć jak rozwiązuje zagadkę tajemniczego buta znajdującego się na dachu, który widzimy z okna pracowni komputerowej.

ZAATAKOWANA PRZEZ ZNAK DROGOWY
Kiedy pani Tamra Pawlik wychodziła na spacer nie podejrzewała, że przechadzając się ulicami Rewala zostanie zaatakowana. Sprawcą prawdopodobnie jest znak drogowy o niezidentyfikowanych cechach osobistych. Sprawa wciąż jest w toku, a policja poszukuje zbrodniarza. Na szczęście poszkodowana szybko wróciła do pełni zdrowia.

URODZINY PANI TAMARY
Obóz przyniół pani Tamarze także miłą niespodziankę. Potęgowicze zaskoczyli ją w dniu jej urodzin. Równo o północy zagraliśmy specjalnie dla niej "sto lat" na rurkach zanurzonych w kubeczkach z wodą. Zamiast tortu pani Tamara otrzymała talerze pełne owoców, co formą naprawdę przypominało urodzinowe ciasto. Miło było obserwować jej radość. Urodziny na potędze z pewnością pani Tamara zaliczy do tych udanych.

ZMIANA KADRY
Aby nie było zbyt różowo musimy zawiadomić o jeszcze jednym wydarzeniu. Pewnego pięknego wieczoru, kadra postanowiła spędzić miło czas oglądając występ kabaretu Nowaki. Niestety podczas tej nieobecności ich stanowiska zostały przejęte przez uczestników obozu!Nadesłał(a) Julia Znojek opublikowano 13-07-2015 @ 13:15

Komentarze
Strona główna

Copyright by Slawomir & Agencja AgatArt    2007-2018